2. valná hromada

11.12.2016 20:31
Dne 25. listopadu 2016 se konala 2. valná hromada SDH Holčovice, která proběhla v aule Základní školy v Holčovicích.

Pan Carbol poděkoval za činnost s prací s mládeží a poděkování přišlo také od pana starosty obce. Po ukončení schůze následovalo malé občerstvení a diskuze.

Po ukončení schůze následovalo malé občerstvení a diskuze.25. listopadu 2016 se konala 2. valná hromada SDH Holčovice, která proběhla v aule Základní školy v Holčovicích.

Valnou hromadu zahájil a dále řídil starosta SDH David Sztyper, který také přivítal všechny přítomné členy a zároveň i starostu obce Holčovice pana Šprinze a zástupce okresku pana Carbola. Zprávu o činnosti SDH přednesl David Krč a zprávu o činnosti mládeže Veronika Sztyperová, která též přednesla i zprávu o hospodaření SDH. Dále byl zvolen nový kronikář a hospodář SDH Holčovice.

Po ukončení schůze následovalo malé občerstvení a diskuze.