Halloweenská párty

26.10.2016 18:58
Dne 25. října 2016 pořádalo SDH Holčovice a Dámský klub ve spolupráci s Obcí Holčovice Halloweenskou párty. Tato akce se konala v areálu Obecního úřadu od 17. hodin.
Pro děti byly připraveny soutěže a nechyběla stezka odvahy. K dispozici byly především dýňové ale i jiné speciality. Zároveň zde byla možnost opékání párku u ohniště a pro dospělé svařáček.
Dne 25. října 2016 pořádalo SDH Holčovice a Dámský klub ve spolupráci s Obcí Holčovice "Halloweenskou párty". Tato akce se konala v areálu Obecního úřadu od 17.00 hodin.

Halloweenské masky byly vítány a odměna za masku připravena.