Pořádání hry Plamen 2016

13.09.2016 20:20
Dne 7. května 2016 byl pro naše SDH Holčovice velmi náročný. Poprvé v historii jsme pořádali Okresní kolo hry Plamen v areálu TJ Tatran Holčovice. Sjely se k nám všechny družstva mladých hasičů z celého okresu Bruntál.
Pro soutěžní družstva jsme museli nachystat štafetu CTIF, požární útok CTIF, štafetu 4x 60m a požární útok.
Počasí nám přálo a organizačně jsme to též zvládli. Členky z dámského klubu Holčovice nám pomohly zajistit občerstvení pro soutěžící, areál nám zapůjčil TJ Tatran Holčovice a celou akci zaštítil Obecní úřad v Holčovicích.
Pořádání této akce bylo opravdu náročné a pomáhali všichni členové SDH Holčovice, ale také nečlenové.

Od okresního sdružení hasičů Bruntál jsme obdrželi čestné uznání za pořádání hry Plamen