Suchá Rudná - noční soutěž

18.09.2016 20:41

Dne 12. srpna 2016 se družstva SDH Holčovice vydala na jejich druhou noční soutěž, tentokrát se konala v Suché Rudné, kde se běželo do kopce na sjezdovce.

Mužské družstvo běželo v podobném složení jako na minulých závodech. Tentokrát se na pozici spojaře postavil Brambor, který jindy běhá pozici košaře. Koš mužskému družstvu odběhla Terez, tak jako na minulých závodech. I přes pád koše na základně muži dokončili s pěkným časem.

Ženskému družstvu tentokrát chyběla béčkařka a spojařka. Na tyto pozice se postavily slečny z SDH Vrbno pod Pradědem a to Miška - béčka a Kamča - spoj. I přes menší problémy u spoje se s tím ženy popraly a zdárně dokončily.

Družstva se i přes chladný večer a přes chybějící členy snažila a tak muži obsadili 10. místo a ženy 6. místo.

SDH Holčovice muži - www.youtube.com/watch?v=Qg-g5zg1fLA

SDH Holčovice ženy - www.youtube.com/watch?v=EpdHFzxawa8