Vrbno pod Pradědem

19.09.2016 18:33

Dne 3. září 2016 se družstva mužů a žen z SDH Holčovice vydala na pohárovou soutěž do Vrbna pod Pradědem. Soutěž spadá do Hasičské ligy Praděd. Dopoledne se zde konala soutěž "O putovní pohár starostky města" pro mladé hasiče, který si obhájili a odvezli mladí hasiči z SDH Holčovice jako v roce 2015. Jak mladší tak i starší žáci se umístili na 1. místě.

Ženskému družstvu chyběla spojařka a levý proud. Těchto pozic se chopily Kamča z SDH Vrbno pod Pradědem, která zaběhla spoj a Krista z SDH Zátor levý proud. Mužské družstvo bylo tentokrát kompletní jen míst spojře tentokrát zaběhl David K

Mužskému družstvu se moc nedařilo a také měli neplatný pokus. Ženy skončily na 7.místě.

Zároveň zde po útocích proběhl "SRANDA ÚTOK". Ženy s nejrychlejším časem mohly vyhrát 5 kg vykuchaných ryb a muži bečku piva. Bohužel družstvům z SDH Holčovice výhry utekkly o pár vteřin.