Činnost SDH 2017

Vánoční jarmark

Dne 9. prosince 2017 se naše SDH zúčastnilo Vánočního jarmarku, kde v prostorách obecního úřadu provozovalo pro návštěvníky jarmarku Vánoční kavárnu. Kavárnu měla na starosti Verča Sztyperová. Prodávali jsme různé druhy kávy, čokolády a čajů ale také něco sladkého k nakousnutí - perníky, domací...
Celý článek

3. valná hromada

Dne 24. listopadu 2017 se konala 3. valná hromada SDH Holčovice, která proběhla v klubovně Mladých hasičů v Holčovicích.   Valnou hromadu zahájil a dále řídil starosta SDH David Sztyper, který také přivítal všechny přítomné členy a zároveň i starostu obce Holčovice pana Šprinze a zástupce...
Celý článek

Strašidelný večer pro děti

Dne 25. října 2017 organizoval Dámský klub společně s SDH Holčovice strašidelný večer pro děti a rodiče. Pro všechny zúčastněné byla připravena stezka odvahy, jedová chýše či strašidelné dobrůtky.  Po ukončení večera se všichni sešli u táborového ohně a opekli si společně špekáčky. Letos byla...
Celý článek

Branný závod ZPV

V sobotu 7. října 2017 pořádalo naše SDH Holčovice ve spolupráci s OSH Bruntál, TJ Tatranem Holčovice, Obecním Úřadem Holčovice a Dámským klubem soutěž pro děti a to "Branný závod" Plamen 2018. SDH Holčovice mělo za úkol zajistit pro závodníky trasu závodu, stanoviště se střelbou, štafetu dvojic a...
Celý článek

Podzimní drakiáda

V pátek 15. září 2017 pořádalo naše SDH Holčovice společně se Slezskou diakonií a Základní školou Holčovice zábavné odpoledne společně s pouštěním draků. Děti plnily různé připravené úkoly, členové z SDH Holčovice měli připravené tradiční stanoviště se střelbou ze vzduchovky, kde byla možnost...
Celý článek

Vraclávek 2017

Dne 19. srpna 2017 se družstva mužů i žen z SDH Holčovice vydala na soutěž do Vraclávku. Družstvo žen běželo ve stávajících pozicích, jen na místo levého proudu se postavila Natka z SDH Horní Benešov. Muži si též půjčovali a to Daniela z SDH Vraclávek, který odběhl rozdělovač, béčka zaběhla Verča...
Celý článek

Noční soutěž - Suchá Rudná

Dne 11. srpna 2017 se družstva mužů i žen z SDH Holčovice vydala na jejich druhou noční soutěž, která se tentokrát konala v Suché Rudné, kde se běželo do kopce na sjezdovce. Mužské družstvo běželo v podobném složení jako na minulých závodech.  Tentokrát se na pozici béčkaře postavil Martin z...
Celý článek

Široká Niva 2017

Dne 6. srpna 2017 se družstva mužů a žen zúčastnila pohárové soutěže v Široké Nivě, která spadá do bodování v Hasičské pradědské lize. V mužském družstvu chyběl košař, kterého se ochotně ujal Pavel a béčkař, kterého zastoupila Verča z ženského družstva. V ženském družstvu opět vypomohla Kamča na...
Celý článek

Vrbno pod Pradědem

Dne 5. srpna 2017 se družstvo žen z SDH Holčovice vydala na pohárovou soutěž do Vrbna pod Pradědem, družstvo mužů se tentokrát soutěže nezúčastnilo. Soutěž spadá do Hasičské ligy Praděd. Dopoledne se zde konala soutěž "O putovní pohár starostky města" pro mladé hasiče, který si obhájili a odvezli...
Celý článek

O pohár starosty obce Holčovice 3. ročník

V sobotu 15. července 2017 pořádalo naše SDH Holčovice 3. ročník soutěže o Pohár starosty Obce Holčovice na hřišti TJ Tatran. Počasí nám moc nepřálo, ale i tak jsme vše zvládli. Letos přijelo 6 družstev mladších žáků a 8 družstev starších žáků. Soutěžilo se ve štafetě 4x60 m a v požárním útoku....
Celý článek