Krajské klání mladých hasičů v Holčovicích

V sobotu 1.9.2018 se v areálu TJ Tatran Holčovice se konal 11.ročník krajské pohárové soutěže "O pohár starosty KSH Moravskoslezského kraje" kde si své síly změřily družstva mladých hasičů z celého severomoravského kraje.Soutěžilo zde 17 družstev mladších a 17 družstev starších žáků a to v disciplínách štafeta požárních dvojic a požární útok .Vítězný pohár v kategorii starších žáků si odvezlo družstvo z Havířova a v kategorii mladších družstvo  z Mniší.

Hlavní poděkovaní patří všem sponzorům a také všem co se podíleli na této soutěži a to :

Senátoru MUDr. Ladislavovi Václavcovi, MBA za pitný režim pro všechny závodniky,vedoucí,rozhodčí ,technickou četu a pro hosty z KSH Ostrava,OSH Bruntál a OSH Opava.

Poděkování patří i dalším sponzorům a to : Obcí Holčovice ,Obcí Staré Heřminovy,
OSH Bruntál,HZS Bruntál ,TJ Tatranu Holčovice,Ministerstvu pro místní rozvoj ČR
Den Bravenu ,České průmyslové pojišťovně,Řeznictví a uzenářství Jorgos Nacis
Remax Jitka Kosturová,p.Lence Řezáčové ,p.Aleně Mertové,p.Lence Juráňové

SDH Vrbnu pod Pradědem a SDH Krnov Kostelec za dodávku vody.SDH Široká Niva a SDH Světlá Hora za zapůjčení časomíry a SDH Osoblaha,SDH Staré Heřminovy za zapůjčení motorových stříkaček.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci a setkaní zde u nás v Holčovicích.