O pohár starosty obce, den obce

V sobotu 14. července 2018 pořádalo naše SDH Holčovice 4. ročník soutěže o Pohár starosty Obce Holčovice na hřišti TJ Tatran.

Počasí nám moc nepřálo a vloudily se také nečekané situace, které se musely řešit, ale i tak jsme vše zvládli. Soutěžilo se ve štafetě 4x60 m a v požárním útoku. Naši mladí hasiči SDH Holčovice skončili v kategorii mladších žáků na 2. místě a starší na 1. místě.

Velké poděkování patří SDH Světlá Hora, která nám zajistila dopravu vody, poděkování také patří i všem rozhodčím, zapisovatelům, techické četě a všem, co se podíleli na organizování celé soutěže, také TJ Tatran Holčovice za zapůjčení sportovního areálu a v neposlední řadě také Obecnímu úřadu v Holčovicích. Pro děti byl opět připraven skákací hrad REMAX - Jitka Kosturová - hlavní sponzor mladých hasičů.

Po ukončení soutěže probíhal v areálu DEN OBCE - na této slavnosti jsme prováděli požární dohled po celou dobu probíhání a zároveň jsme měli prodejní stánek.