O pohár starosty obce Holčovice 3. ročník

V sobotu 15. července 2017 pořádalo naše SDH Holčovice 3. ročník soutěže o Pohár starosty Obce Holčovice na hřišti TJ Tatran.

Počasí nám moc nepřálo, ale i tak jsme vše zvládli. Letos přijelo 6 družstev mladších žáků a 8 družstev starších žáků. Soutěžilo se ve štafetě 4x60 m a v požárním útoku. Naši mladí hasiči SDH Holčovice skončili v kategorii mladších žáků na 2. místě a starší na 1. místě.

Velké poděkování patří všem kteří se podíleli na přípravě této soutěže a jejího průběhu a to jak z řad hasičů tak i rodičů dětí - manželé Řezáčovi, manželé Římanovi, TJ Tatran Holčovice ,Obecní Úřad Holčovice, SDH Třemešná a v neposlední řadě paní Jitce Kosturové - RE/MAX Reality za zapůjčení skákacího hradu pro děti.